Перед початком використання РРО потрібно укласти договір на його сервісне обслуговування Центр сервісного обслуговування (далі — ЦСО) — це суб’єкт господарювання, який за договором із постачальником надає послуги з уведення в експлуатацію, технічного обслуговування, гарантійного, післягарантійного ремонту РРО.
Необхідні документи, що подаються до контролюючих органів за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків:
- Заява про реєстрацію РРО за формою N 1-РРО);
- копія документа, що підтверджує факт купівлі або безоплатного отримання РРО у власність, іншого документа, що підтверджує право власності або користування РРО;
- копія документа на право власності або іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, де буде використовуватися РРО;
- копія договору суб'єкта господарювання з ЦСО про технічне обслуговування та ремонт РРО.
У разі подання реєстраційної заяви в паперовому вигляді суб'єктом господарювання пред'являються оригінали відповідних документів.
При поданні реєстраційної заяви в електронному вигляді оригінали таких документів пред'являються разом із довідкою ЦСО про опломбування РРО та актом введення в експлуатацію.
Після подання заяви фіскальній орган здійснює резервування фіскального номеру РРО. Фіскальний номер РРО автоматично формується в інформаційній системі ДФС при резервуванні фіскального номера, є єдиним для всього інформаційного простору України, не змінюється під час перереєстрації та зберігається до дати скасування його реєстрації.
Після резервування фіскального номера РРО посадова особа органу ДФС видає (надсилає на електронну адресу ЦСО) користувачу РРО довідку про резервування фіскального номера РРО за формою № 2-РРО. Ця довідка дійсна протягом 5-ти робочих днів.
Поки діє довідка про резервування фіскального номера РРО (протягом 5-ти робочих днів із дня її отримання), платнику податків потрібно звернутися до ЦСО для переведення РРО у фіскальний режим і проведення опломбування РРО та його персоналізації. У результаті проходження таких процедур платник податку отримує від ЦСО:
- акт уведення в експлуатацію РРО;
- довідку про опломбування РРО.
Поки діє довідка про резервування фіскального номера РРО, органу ДФС слід надати (отримані на попередньому етапі від ЦСО) копію довідки про опломбування РРО та акт введення його в експлуатацію (п. 14 гл. 2 р. II Порядку № 547).
Не пізніше наступного робочого дня орган ДФС проводить реєстрацію РРО шляхом унесення даних до інформаційної системи ДФС і надає суб’єкту господарювання реєстраційне посвідчення РРО за формою № 3-РРО, що засвідчує реєстрацію РРО в контролюючому орган
Вартість послуги: від 1000,00 грн.
Уся надана Вами інформація, в тому числі та, що міститься
в документах/договорах/витягах тощо є конфіденційною
та не підлягає розголошенню Виконавцем послуг.
Замовляючи послугу Ви надаєте свою згоду на збір, обробку
та використання Ваших персональних даних з метою
реалізації відносин у сфері надання юридичних послуг,
правової допомоги, адміністративно-правових відносин,
відносин у сфері бухгалтерського обліку.